הרשמה   | כניסה

לייעוץ: 1-700-70-00-70

טיפול
בדיכאון
  טיפול בחרדה
ומתח נפשי
  טיפול
בהפרעות שינה
  טיפול
בכאבים
יצירת קשר
חדשות ומבזקים
חנות און ליין
רפואה וטרינרית
 

מהו Alpha-Stim?

Alpha-Stim®100 הוא מכשיר המשלב בתוכו טיפול בחשמל באמצעות גירוי גולגולתי (CES) וטיפול בחשמל בעזרת זרמים זעירים (MET), ומיועד לטיפול בכאב, חרדה, מתח, דיכאון ונדודי שינה.
Alpha-Stim®SCS הוא מכשיר לטיפול בחשמל באמצעות גירוי גולגולתי (CES), המיועד לטיפול בחרדה, מתח, דיכאון ונדודי שינה.

למעלה מ- 126 מחקרים על טיפול בחשמל באמצעות גירוי גולגולתי (CES) נערכו בקרב בני אדם. מחקר של סקר עמיתים אשר פורסם הציג שיפור של 94% בקרב המטופלים אשר נסקרו במחקר. 29 מחקרים נוספים נערכו על בעלי חיים על מנת לוודא את יעילות ובטיחות הטיפול. ההקלה המתקבלת באמצעות שימוש ב- Alpha-Stim® הינה לאורך זמן ומצטברת, ולכן דורשת טיפול תכוף פחות עם הזמן. Alpha-Stim® הינה יעילה כטיפול משלים, אך הוכחה כיעילה לא פחות כטיפול עיקרי ויחיד, אינה כולל טיפול תרופתי, ואינה בעלת מרכיבים ממכרים.

כיצד Alpha-Stim® פועל?
גופם של בעלי-חיים מורכב מטריליוני תאים. כל תא הוא בעל תכונות חשמליות, בדומה לסוללה. Alpha-Stim® מפיק צורת גל חשמלית ייחודית, רשומה בפטנט, המאפשרת לתאי בעל-החיים לפעול באופן טבעי ולהביא להקלה מכאב, חרדה, מתח, נדודי שינה או דיכאון. צורת גל רשומה בפטנט זו מניעה אלקטרונים ברחבי גופו ומוחו של בעל-החיים במגוון תדרים, הידועים באופן נרחב כבעלי תהודה הרמונית. Alpha-Stim® שווק לראשונה בשנת 1981, ומאז מספק הקלה למיליוני אנשים ברחבי העולם, גם במקרים בהם כל טיפול אחר אינו עוזר. עבודה נרחבת עם בעלי חיים - במסגרת 29 מחקרים אשר בוצעו על בעלי חיים ופורסמו – מראה תוצאות חיוביות, ללא כל תופעות לוואי משמעותיות בטווח הארוך.

אילו מחקרים תומכים ב- Alpha-Stim®?
עם 55 מחקרים אשר בוצעו, ורבים נוספים בתהליכי ביצוע, יעילותה של טכנולוגית Alpha-Stim® נתמכת מחקרית יותר מכל מכשיר רפואי אחר מסוג זה, ואף יותר ממרבית התרופות הקיימות. עובדה חשובה על המחקר בתחום Alpha-Stim® היא שאף אחד מהמחקרים אינו בוצע מטעם החברה. מרבית המחקרים נערכו תוך שליטה במשתנים מסוג פלצבו סמיות כפולה, ובוצעו באוניברסיטאות מהגדולות בארה"ב. ממשלת ארה"ב מימנה שני מחקרים נרחבים בתחום Alpha-Stim®. האחד הוא מחקר אשר מומן על ידי המכון הארצי לסרטן/ המכונים הארציים לבריאות, ונערך בקרב מטופלות החולות בסרטן השד ועוברות טיפולים כימותרפיים, והשני הוא מחקר אשר נערך בווירג`יניה בקרב יוצאי צבא הסובלים מפגיעות בחוט השדרה, והתבסס על מחקר ראשוני אשר עלה יפה. מחקר רחב-היקף אשר נערך בסמיות כפולה בקרב סוסים על השפעות הפחתת מתח בעזרת טיפול ב- Alpha-Stim® ובוצע על 8 סוסים גזעיים (2 סייחות, 3 סוסות, ו- 3 סוסים מסורסים) במרכז הרכיבה של אוניברסיטת דה-מונפורט וכן בתחנת השטח אשר בקייתורפה, לינקולנשיר, אנגליה. מסקנותיו של מחקר זה הראו ממצאים עקביים באשר להשפעות המיטיבות בעקבות שימוש ב- Alpha-Stim®. הממצאים אשר נצפו נמצאו כבעלי קשר מובהק עם הערכה של גירוי מעורר חרדה בנסיבות קיימות, בפרט משך הזמן בו הנבדק ערני או לחילופין מנומנם, ומספר פרמטרים נוספים אשר מקיימים קשר ישיר עם רגיעה. באופן ספציפי, לא נמצאה כל עלייה מובהקת באף אחד מהפרמטרים הקשורים בריגוש, ולא נמצאה כל עדות להשפעה שלילית של Alpha-Stim® על רווחתם של הסוסים.

כיצד להיעזר ב- Alpha-Stim® בטיפול הווטרינרי במרפאה?
ישנן שתי דרכים עיקריות לשימוש ב- Alpha-Stim® במרפאה שלכם: 1) כהליך טיפולי וטרינרי במסגרת ביקורי רופא במרפאה הוטרינרית; ו- 2) מכירת (במקרים של מחלות כרוניות) או השכרת (במקרים של כאב שלאחר ניתוח) Alpha-Stim® לבעלי חיות-המחמד לטיפול עצמאי שלהם בחיות-המחמד בנוחיות ביתם.

טיפול במרפאה
Alpha-Stim® עושה שימוש בשיטה הקרויה טיפול בחשמל באמצעות גירוי גולגולתי (CES) לטיפול בחרדה, נדודי שינה ודיכאון. צורת הגל הרשומה בפטנט של Alpha-Stim® משמשת לטיפול בבעל-החיים בעזרת אלקטרודות הנצמדות לאוזן על ידי אטבים [שימו לב: לרשותכם גם אלקטרודות נצמדות מאליהן, אותן באפשרותכם להצמיד לאזור הרקה להשגת תוצאות זהות]. משך טיפול רגיל ב- CES הוא 20 דקות, ומותיר את בעל-החיים רגוע וערני. Alpha- Stim® משמש גם לטיפול בכאב בעזרת טיפול בחשמל בעזרת זרמים זעירים (MET). בעלי-חיים הסובלים מכאב חמור, כרוני, או מכאב לאחר ניתוח יכולים ליהנות מהקלה בעקבות טיפול ב- Alpha-Stim, אשר מבוצע באמצעות הנחת החיישנים או האלקטרודות הנצמדות מאליהן על אזורי הכאב.

טיפול עצמאי של בעלי חיות-המחמד בעזרת ALPHA-STIM®
באפשרותכם להמליץ לבעלי חיות-מחמד על טיפול בעזרת Alpha-Stim® על ידי רכישתם את המכשיר מכם, וביצוע הטיפול באופן עצמאי בחיות-מחמד. Alpha-Stim® מסופק עם הוראות מפורטות וכן תרשימי הסברים על מנת להבטיח הנחה נכונה של אטבי האוזניים, חיישנים ו/או אלקטרודות נצמדות מאליהן.
מה וטרינרים אומרים על ALPHA-STIM®

"אין בתעשייה הוטרינרית דבר אשר מסייע לבעלי-החיים כפי שעושה זאת Alpha-Stim®. הוא אינו דורש טיפול תרופתי, וכולל בתוכו טיפול לבקרת כאב. בהיותו בטיחותי לחלוטין ויעיל ביותר, Alpha-Stim® 100 מניב תוצאות חיוביות ושיפור בקרב מטופלים שלי אשר סובלים מכאב בעקבות פציעה או ניתוח בכל סוגי הרקמות, דלקת פרקים, והפרעות עצב-שריר כרוניות אחרות, תפקוד ביוכימי ועצבי לקוי כגון תפקוד קוגניטיבי לקוי, הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית (המתבטאת בין השאר בגרגירומת בעקבות ליקוק, טיפוח-יתר בקרב חתולים, הזיות, רגישות יתר), תסמונת חרדת נטישה, דיכאון, הטלת שתן בלתי-רצונית, אנורקסיה בקרב חתולים, אובדן המעמד החברתי בבית, תגובתיות-יתר של המערכת הסימפתטית בקרב סוסים, ומצבים עצביים ואחרים הקשורים בתוקפנות. טיפול זה מסייע גם במקרים של החלמת פצעים, שברים לא-מאוחים, פציעות עצביות המפחיתות מיומנויות מוטוריות, ומצבי זיהום כרוניים. המטופלים נרגשים ונדהמים מהתוצאות המתקבלות בבעלי-החיים שלהם בעקבות טיפולי Alpha-Stim®. תודות לטכנולוגית Alpha-Stim®, הסיסמה שלנו במרכז הכושר לבעלי-חיים היא "העלמת הכאב היא מה שאנו עושים הכי טוב!". וטרינרים אשר מעוניינים למקם את עצמם בקדמת הטיפול בכאב חייבים לכלול טיפול באמצעות Alpha-Stim® במרפאתם."
אווה פריק, ד"ר לרפואה וטרינרית, יוניון, מיזורי, ארה"ב

"בבעלותי מרפאה וטרינרית הוליסטית אינטימית, וכמו כן אני בעל הסמכה לטיפול באקופונקטורה בבני-אדם. אני משתמש ב- Alpha-Stim® מאז שנת 1997 בבעלי-חיים ובני-אדם עבור כל סוגי המצבים הבריאותיים, החל מכתפיים קפואות, וכלה בכל סוגי הכאב וכן בעיות התנהגות. בקרב מטופליי בני-האדם טרם קרה שלא הצלחתי להניב הקלה מיידית ומשמעותית של הכאב כבר בטיפול הראשון (אני יודע זאת כי הם אמרו לי). משמעות הדבר היא הקלה מיידית של 75-100% מהכאב. אני משתמש בחיישנים לצורך בקרת כאב בכלבים וחתולים, וגם במקרים אלו נוחל הצלחה מובהקת ביותר, ולאחר-מכן מטפל ב- CES במשך 20 דקות. אני משתמש באטבי האוזניים של CES להרגעת חתולים חרדים, בפרט כאלו הסובלים מדלקת בשלפוחית השתן, ולגמילת כלבים מנשיכה או ליקוק גרגירומת. CES יעיל ביותר בגמילת ציפורים ממריטת נוצותיהם על ידי הצמדת החיישנים באזור תעלת האוזן למשך 2-3 דקות. איני יכול לדמיין ביצוע עבודתי ללא Alpha-Stim®. למעשה, אני לוקח עמי אחד לכל מקום שאני הולך."
רוברט סמאט, ד"ר לרפואה וטרינרית, סאן דייגו, קליפורניה, ארה"ב

נסו את Alpha-Stim® עוד היום!

הוא בטיחותי, יעיל, ללא כאבים, ומניב תוצאות לאורך זמן. אם אתם וטרינרים מורשים, באפשרותכם לנסות ולחוות את ההשפעה המיידית המרגיעה על עצמכם, וכך לראות עד כמה יכול Alpha-Stim® לסייע לבעלי-החיים אשר בטיפולכם, ולעבודת המרפאה שלכם. פשוט התקשרו אלינו, ואנו נשמח לענות על כל שאלה נוספת שיש לכם, ואף לקבוע פגישת הדגמה של Alpha-Stim® במרפאה או במשרד שלכם. כמו כן, נשמח לספק לכם מידע והצעות שימושיות כיצד לשלב את Alpha-Stim® במרפאתכם ולהציגו בפני המטופלים שלכם. אתם חייבים לעצמכם ולמטופלים שלכם לנסות את Alpha-Stim® ולהיווכח ביכולות המדהימות שלו.

התקשרו אלינו עוד היום למספר 1-700-70-00-70, והשיבו למטופלים שלכם את שמחת החיים.
כמו כן, באפשרותכם לרכוש מכשיר Alpha-Stim® לבחירתכם על ידי לחיצה על
 
  
 
מפרט טכני Alpha-Stim 100

חשמלי
 • מקור כוח 1 סוללה, הספק 9 וולט (כלולה). החליפו לסוללות חד פעמיות (מומלץ להשתמש בסוללות אלקליין). אין להשתמש בסוללות נטענות.
 • הגדרות טיימר חיישן (10 שניות לסירוגין, במרווחים של שני שניות) 10 ,20 ,60 דקות וקבוע (??)
 • זרם חשמלי 10-600μA, ניתן להתאמה בכל עת
 • תדר 0.5, 1.5 או 100 הרץ (פולסים בשנייה)
 • צורת גל גלים מלבניים אסימטריים דו קוטביים, 50% עומס עבודה, 0 נטו זרם (ראה תרשים גרפי)
מכני
 • גובה 13.5 ס"מ
 • רוחב 6.4 ס"מ
 • עומק 3.3 ס"מ
 • משקל 156 גרם כולל סוללה
תיק נשיאה
 • גובה 20.8 ס"מ
 • רוחב 26.9 ס"מ
 • עומק 4.6 ס"מ
 • משקל משלוח 0.91 ק"ג
 • כולל היחידה
אביזרים
Alpha-Stim® 100 ארוז בשלמותו וכולל ערכה של 4 אלקטרודות כסף הנדבקות מעצמן מסוג AS-Trode™ (אידיאליות לשימוש במשך תקופה של שבועיים עד חודש ימים בקירוב), חוטי אלקטרודות, שני חיישנים, אלקטרודות נצמדות לאוזן, 256 רפידות לאלקטרודת נצמדות לאוזן, 100 רפידות לחיישני אלקטרודות, בקבוק 15 מ"ל של תמיסת הולכה מסוג Alpha Conducting Solution™ (ACS), סוללת 9 וולט, תיק נשיאה, ועלון למשתמש כולל הדגמות. ובמילים אחרות, כל שנחוץ לכם להתחיל מיד להשתמש במכשיר Alpha-Stim®100יש להחליף את חוטי ההולכה, רפידות האלקטרודות הנצמדות לאוזן ונדבקות מעצמן בחלפים מורשים של Alpha-Stim® , ו-AS-Trode בלבד.

5 שנות אחריות. כל מכשיר Alpha-Stim® 100 מסופק תחת אבטחת איכות של תקינות מלאה באשר לחומרים המרכיבים אותו ולתהליך הייצור שלו, בהינתן כי נעשה בו שימוש תקין וייעודי לפרק זמן של 5 שנים, להוציא החלפה של סוללות ואביזרים. לפרטים מלאים עיינו במדריך למשתמש.

מידע בנוגע למרשם

הצהרה בנושא תאימות לנהלים אירופאים: מכשיר Alpha-Stim® 100 הוא מכשיר רפואי מקטגורית IIa, סוג Bהוא נבדק עצמאית על ידי גופים חיצוניים על מנת להבטיח התאמתו לסטנדרטים בתחום תאימות אלקטרומגנטית ובטיחות ציוד רפואי.

אזהרה: מלבד בארה"ב, מכשיר זה ניתן לרכישה ברחבי העולם ללא צורך במרשם רופא, אולם התייעצות עם מומחה רפואי מוסמך מומלצת במקרה של בעיות חמורות והיעדר תגובה, או בעת שימוש מכשיר בנוסף לטיפול רפואי או תרופתי אחר.

התוויות: טכנולוגית טיפול בחשמל באמצעות גירוי גולגולתי Alpha-Stim® 100 (CES) נתונה תחת מחקר ופיקוח קפדניים ומתמשכים של הקהילה הרפואית הבינלאומית. ממצאים עכשוויים מדווחים כי מכשיר Alpha-Stim® 100 הוא טיפול יעיל ובעל שימושים רבים לטפיול במגוון תסמונות הקשורות בכאב ולצורך בקרה של חרדה, דיכאון ו/או נדודי שינה, או הקלה בטווח הקצר של תסמיני כאב, חרדה, דיכאון ו/או נדודי שינה. במקרים רבים זהו הטיפול היחידי הנדרש למטרות אלו. תוצאות מובהקות של בקרת כאב יעילה נצפו במהלך הגירוי ו/או כתוצאה ממנו, באזורי הגוף הפגועים, באזורים סמוכים ורחוקים ממוקד הכאב. כמו בכל התערבות רפואית, לא כל האנשים מגיבים לטיפול באמצעות מכשיר Alpha-Stim® 100. מידת היעילות עשויה להשתנות בהתאם לסוג הבעיה ולבריאותו הכללית של המטופל, וכן לשיטת הטיפול.

התוויות נגד: אין להפעיל הגירוי ישירות לתוך העיניים או מעל לסינוס העורק הראש (הממוקם בחלקו העליון של הצוואר, מתחת לאוזן ומאחורי הלסת).

אמצעי זהירות: לשימוש חיצוני בלבד. אין לאפשר לילדים להשתמש או לגעת במכשיר ללא השגחת מבוגר. אין להפעיל מיכון בעל פוטנציאל סיכון או לנהוג ברכב במהלך, או במקרים מסוימים כמה שעות לאחר הטיפול. רמת בטיחות הגירוי טרם נקבעה עבור שימוש על ידי נשים בהיריון.

תופעות לוואי: תופעות הלוואי לרוב קלות וחולפות מעצמן. בקרב כ- 4,541 מטופלים נצפו תופעות לוואי בתנאים מבוקרים, חופשיים, ולא מבוקרים, אולם תחת פיקוח רפואי וסביר בנוגע לאופן השימוש, תופעות הלוואי כתוצאה משימוש ב-CES היו סחרחורת (6 מקרים, 13%), גירוי עורי/ כוויות כתוצאה מהאלקטרודות (5 מקרים, 11%) וכאבי ראש (9 מקרים, 0.20%). טיפול ממושך ב-CES ברמות זרם גבוהות מהמומלץ עלול לגרום לסחרחורת או לבחילה אשר עשויים להימשך שעות ועד ימים. טיפול בסמוך לשנת לילה עלול לגרום לבעיות שינה בשל ערנות מוגברת. מומלץ להשתמש ב-CES שלוש שעות לפחות לפני השינה. תגובות מנוגדות כגון ריגוש יתר, חרדה מוגברת והפרעות שינה עלולות גם הן להתרחש.

במידה ומכשיר Alpha-Stim® 100 שלכם אינו מקל על הכאב, חרדה, דיכאון ו/או נדודי שינה שלכם כעבור שלושה שבועות של שימוש במכשיר, היוועצו ברופא שלכם.
 
 |  דף הבית |  חנות  |  מרפאות  |  מטפלים  |  אודותינו  |  המלצות לקוחות  |  שאלות נפוצות  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
 |  מוצרים  |  ALPHA-STIM® 100  |  ALPHA-STIM® PPM  |  ALPHA-STIM® SCS  |  טיפול בדיכאון  |  טיפול בחרדה  |  טיפול בהפרעות שינה  |  טיפול בכאבים  |  פרוטוקול מעשי  |  טיפול בהתמכרות  | 
אלפא מד-טיפול בדיכאון, טיפול בחרדה, טיפול בהפרעות שינה, טיפול בכאבים ללא תרופות, תופעות לוואי או התמכרות- www.alpha-med.co.il © כל הזכויות שמורות
Alpha-Med כתובת למשלוח דואר: זלמן שז''ר 16 נתניה, 42493 כתובת המשרד: שד' גיבורי ישראל 5 א', א.ת. פולג, נתניה טלפון: 1-700-70-00-70 פקס: 057-7943701 052-5677240
תכני אתר זה מיועדים למתן מידע בלבד, ואינם מהווים ייעוץ רפואי, חוות דעת מקצועית, תחליף לייעוץ על ידי מומחה, או תחליף לכל מידע המופיע על גבי תווית, אריזה, או עלון מידע לצרכן של כל מוצר.
לתשומת לבכם, יש להיוועץ עם רופא לפני כל שינוי בנטילת טיפול תרופתי. ט.ל.ח
לצפייה בתקנון האתר»
  Bookmark and Share
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל