הרשמה   | כניסה

לייעוץ: 1-700-70-00-70

טיפול
בדיכאון
  טיפול בחרדה
ומתח נפשי
  טיפול
בהפרעות שינה
  טיפול
בכאבים
יצירת קשר
חדשות ומבזקים
חנות און ליין
שאלות נפוצות
דף זה כולל תשובות לשאלות נפוצות בנוגע למוצרים שלנו, הטכנולוגיה והיישום שלהם.

עבור נוחות במציאת התשובות לשאלות שלכם, בחרו קטגוריית נושא מטה:


®Alpha-Stim – מידע ושימוש במוצר
יישום טכנולוגית ®Alpha-Stim
תוצאות של טכנולוגית ®Alpha-Stim
שאלות אחרות על טכנולוגית ®Alpha-Stim

®Alpha-Stim – מידע ושימוש במוצר
 

ש: כמה עולה ה-®Alpha-Stim?

ת: מחירים זמינים באמצעות לחיצה על חנות און ליין שלנו. ישנן הנחות לאנשי מקצוע הרפואה וקניות גדולות.

ש: מה עושה ה-®Alpha-Stim?

ת: ישנם שלושה מכשירי ®Alpha-Stim:

ה- ®Alpha-Stim 100 מיישם Microcurrent Electrical Therapy MET - אלקטרותרפיה בעזרת זרמים זעירים) לטיפול בכאב חד, כרוני, וכאב שלאחר הניתוח בגוף וCranial Electrotherapy Stimulation -CES- אלקטרותרפיה באמצעות גירוי גולגולתי- לטיפול בחרדה, לחץ, נדודי שינה (אינסומניה) ודיכאון.

ה-Alpha-Stim® SCS מיישם CES לטיפול בחרדה, לחץ, נדודי שינה (אינסומניה) ודיכאון אבל לא כאב.

ה-Alpha-Stim® PPM מיישם MET לטיפול בכאב חד, כרוני, וכאב שלאחר הניתוח.

מודל ה"SCS" וה"PPM" עולים פחות מאשר מודל ה"100".

 

ש: האם הטיפול ב- ®Alpha-Stim דומה לטיפול בנזעי חשמל-ECT)  Electroconvulsive Therapy) ?

ת: כלל לא. אין לבלבל טיפול בנזעי חשמל- ECT עם אלקטרותרפיה באמצעות גירוי גולגולתי CES -
Cranial  Electrotherapy Stimulation-טיפול אשר מסופק באמצעות ®Alpha-Stim.

®Alpha-Stim פועל עם סוללת 9 וולט ומשתמש במיקרו-אמפרים (מיליונית האמפר) של זרם חשמלי על מנת לטפל בדיכאון, חרדה, מתח נפשי ונדודי שינה.המיקרו זרמים  האלו הם לעתים קרובות מתחת סף חושי ברוב המטופלים.

CES הינה שיטת טיפל בטוחה ויעילה מאוד והתופעות לוואי הן מינוריות ומוגבלות מאוד. תופעות הלוואי היחידות אשר נשאבו ממחקרים עם מעל ל-6,000 מטופלים (שטופלו עם CES) הן כאבי ראש, אשר מתרחשת אצל 1 מכל 506 מטופלים, וגירוי עור אצל 1 מכל 910 מטופלים.

בהשוואה, טיפול בנזעי חשמל- ECT הידוע גם בתור "טיפול בחשמל", אשר משמש פסיכיאטרים לטיפול במטופלים עם דיכאון חמור, מאניה וסכיזופרניה, מיישם זרם אשר גדול פי אלף מ-CES ודורש התחשבות זהירה בשל תופעות הלוואי וסיכוניו הרציניים. אנא ראו מידע נוסף על טיפול בנזעי חשמל-ETC

ש:
האם ®Alpha-Stim הוא מכשיר TENS?

ת: הטכנולוגיה של ®Alpha-Stim אינה דומה כלל ל-TENS. כל הכדורים הלבנים אינם דומים. וגם לא כל הכדורים הלבנים של ה5 מ"ג. בדיוק כמו המרכיבים הכימיים שמרכיבים תרופות שונות משתנים אחד מהשני, זוהי צורת הגל הקניינית המיוחדת שהופכת את הטכנולוגיה של ®Alpha-Stim לכל כך יעילה. ל-TENS יש יעילות מוגבלת, ובדיוק כמו משקפיים, ל-TENS אין השפעה שיורית – הוא עובד רק כאשר הוא בשימוש. אבל הבעיה הגדולה ביותר עם TENS רגיל הוא סבילות. בדיוק כמו תרופות שאתם חייבים להגדיל באופן תקופתי את המינון, אתם חייבים באופן קבוע להגדיל את הזרם של ה-TENS לנקודה שבה הוא הופך לבלתי יעיל ברמות הבטוחות. הטיפולים של ®Alpha-Stim יכולים להינתן בדרך כלל בכמה דקות, ורק כמה פעמים בשבוע. התוצאות מתמשכות לזמן רב ומצטברות. ה-®Alpha-Stim הוא גם פחות יקר מה-TENS הזול ביותר כאשר משתמשים ב-TENS לטווח ארוך, בגלל שהאלקטרודות מתפרקות לגורמים ונדרש להחליף אותן באופן קבוע. אלקטרודות החיישניות של ה-®Alpha-Stim הן יותר חסכניות ויכולות להיות משומשות שוב על מטופל יחיד.

למידע נוסף, אנא ראו TENS השוואה עם מכשירי MET

ש: איך משומשים מכשירי ה-®Alpha-Stim?

ת: מודל ה-100 ומודל ה-SCS של ה-®Alpha-Stim משתמשים באטבי אוזניים למשך 20 דקות עד שעה, כל יום או לפחות לשלוש פעמים בשבוע לטיפול בחרדה, לחץ, דיכאון ונדודי שינה (אינסומניה).

ה- 100®Alpha-Stim מטפל בכאב עם אלקטרודות נצמדות מעצמן, לפי מידת הצורך. הוא גם משתמש באלקטרודות מוט, פעולה אשר מהירה יותר ויותר יעילה מהאלקטרודות נצמדות מעצמן כאשר משומש ביעילות עם הפרוטוקול של 2-5 דקות כפי שמוזכר במדריך למשתמש.

ה- Alpha-Stim® PPM מטפל בכאב חד, כרוני, וכאב שלאחר הניתוח עם אלקטרודות נצמדות מעצמן ומגיע עם מדריך למשתמש הכולל המחשות ועלון צבעוני מלא לשימוש יעיל ואפקטיבי במכשיר.

במילים אחרות, ה-100®Alpha-Stim מטפל בגוף ובמוח, ה- SCS®Alpha-Stim מטפל במוח
וה- PPM®Alpha-Stim מטפל בגוף. חשוב להעניק למוח טיפול בכאב, כמו כן גם לאזורים הכואבים של הגוף, ישירות.

ש: אם הטכנולוגיה של ®Alpha-Stim היא כל כך טובה, מדוע לא שמעתי עליה בעבר?

ת: הטכנולוגיה של ®Alpha-Stim נמצאת בשימוש נרחב אצל מומחים בתחום הבריאות, מוסדות רפואיים והציבור הרחב למשך שנים רבות, בעיקר במדינות כמו ארה"ב וקנדה, ואזורים אחרים כמו מערב אירופה, אוסטרליה וניו-זילנד, ואפילו סין. היא מופצת באמצעות מאות מפיצים עצמאיים ומיודעים ברחבי העולם, ובאופן יציב עושה את דרכה לאזורים חדשים יותר כמו המזרח התיכון וישראל. זה מדוע אנחנו כאן כעת – להביא לכם את היתרונות של ה-®Alpha-Stim. אתם יכולים לצפות בסקרים ודיווחים על ידי לחיצה על יעילות הטיפול ומעל ל-55 מחקרים עצמאיים ודיווחים מפורסמים על ידי לחיצה על מחקרים וסקירות. התוצאות שלנו מפורסמות באתר האינטרנט שלנו, כולל 55 המחקרים העצמאיים שמוכיחים שטכנולוגית ה-®Alpha-Stim יעילה לטיפול בכאב, חרדה, נדודי שינה (אינסומניה) ודיכאון.

ש: מדוע הרופא שלי לא יודע דבר על ®Alpha-Stim?

ת: רופאים מחונכים במוסדות שבעיקר מלמדות כימיה בתור המדע העיקרי ברפואה והתערבות תרופתית (סמים) לנטל האחריות לטיפול בתחלואי האנושות. בנוסף, לחברות תרופות יש תקציבים בגודל מיליארדים המשומשים לשיווק המוצרים שלהם, וחינוך הרופאים המתמשך לאחר שהם מסיימים ללמוד, משרתים את ההתמחויות שלהם, והולכים למגזר המוסדי או הפרטי. כתוצאה מכך, חברות מכשירים חדשניות, וקטנות יותר כמו EPI (היצרנית של ®Alpha-Stim) חייבות לבנות לעצמן מודעות באמצעות שמועות, השתתפות בוועדות רפואיות וכנסים אחרים שלא נשלטים על ידי אינטרסי הרוקחות. זו לא אשמת הרופא שלטכנולוגיות חדשות אלו לוקח יותר זמן להיות מוכרות. זהו טבעו של תחום הבריאות ומקצוע הרפואה, שהינם זהירים במיוחד לגבי אימוץ שיטות חדשות של התערבות רפואית. למרבה המזל, יותר ויותר, מטופלים תופסים פיקוד ואחריות על הטיפול הרפואי שלהם והרופאים שלהם נהיים יותר מודעים לטכנולוגיות כמו ®Alpha-Stim, אשר מציע יעילות חסרת-תקדים ללא תופעות הלוואי השליליות של תרופות. לבסוף, רופאים ישתמשו בטכנולוגיות כמו ®Alpha-Stim בתור קו ההגנה הראשון, במיוחד בטיפול בהפרעות כרוניות שבהם ההשפעות לטווח ארוך של התרופות יכולות לגרום לבעיות משניות ושלישוניות שהן לפעמים קשות יותר מאלו שטופלו תחילה. רופאים שנמצאים בחזית הטכנולוגיה, ומחפשים אחר התפתחויות עדכניות בתחום שלהם, יחפשו אותנו, אבל רבים צריכים לשמוע על היתרונות ממטופלים אשר מוכנים לתפוס פיקוד על רווחת החיים שלהם.

ש: אילו רשויות רגולטוריות התירו את הפרסום והשימוש בטכנולוגית ה-®Alpha-Stim?

ת: ®Alpha-Stim מיובאת ומשווקת על ידי אלפא-מד עם האישור של משרד הבריאות (בישראל) ויותר מכך, לטכנולוגיה של ®Alpha-Stim יש את האישור של רשויות רגולטוריות באירופה (CE mark), מנהל המזון והתרופות האמריקאי שבארה"ב (FDA), בקנדה (SGS ISO Certification), ומדינות אחרות. לפרטים נוספים בנוגע למידע ההסדרה על טכנולוגית ה-®Alpha-Stim, אנא ראו את עמוד מידע רגולטורי באתרנו.

חזור לראש העמוד


יישום טכנולוגית ה-®Alpha-Stim

ש: כמה זמן ייקח עד שאוכל להרגיש שיפור במצבי?

ת: רוב האנשים יראו לפחות שיפור חלקי בכאב, חרדה ומתח לאחר טיפול בודד. ישנם יוצאים מן הכלל לקביעה זאת, כמו פיברומיאלגיה, אשר ייקח כמה שבועות. לוקח שבועיים עד ארבעה שבועות לראות שינוי משמעותי בדיכאון חמור. נדודי שינה (אינסומניה) נמצא איפשהו בין לבין, בערך שבוע או שבועיים. הטיפול מצטבר, משמע, סדרת טיפולים בונה אחת על השנייה ליצירת תוצאות טובות יותר שנמשכות לאורך זמן רב יותר.

ש: סבלתי מדיכאון למשך שנים רבות. האם אהיה חייב להשתמש ב®Alpha-Stim כל יום למשך שארית חיי?

ת: לא. כאשר נוירוטרנסמיטרים שלך מאוזנים והדיכאון נעלם, תצטרך להשתמש בו רק מפעם לפעם כאשר נסיבות החיים שלך מעידים על כך שהדיכאון עלול לחזור. חלק מהאנשים אשר התאוששו מחרדה או מדיכאון מצאו לנכון להשתמש ב®Alpha-Stim פעמיים-שלושה בשבוע למשך עשרים דקות על מנת למנוע אפיזודה נוספת. אחרים מניחים אותו על מדף בארון ומורידים אותו רק כאשר הם מרגישים שהם לא בקו הבריאות.

ש: לפעמים כאשר אני משתמש ב®Alpha-Stim, אני מרגיש תחושת עקיצה קטנה שגורמת לי אי נעימות.

ת: סובב את מד הזרם מטה, קצת מתחת לנקודה שבה התחושה מטרידה והמשך לטפל בעצמך ברמה הנוכחית.

ש: האם זה יכאב אם אשתמש ב®Alpha-Stim מעל לעשרים דקות?

ת: לא. אבל יותר זמן, אינו בהכרח טוב יותר. חלק מהאנשים הסובלים מחרדה, לחץ, דיכאון ונדודי שינה (אינסומניה), למעשה מקבלים תוצאות יותר טובות מה-®Alpha-Stim כאשר הם משתמשים בו לזמן המינימאלי הנדרש להרגשה טובה יותר. לטיפול בכאב, כמה דקות עד שעה עם האלקטרודות או 2-5 דקות עם החיישנים – ואז טיפולים עוקבים בתדירות של פעמיים-שלושה בשבוע עשויים להספיק על מנת לקבל תוצאה טובה. אנשים הסובלים מפיברומיאלגיה חייבים להשתמש ב®Alpha-Stim יומית. מטופלים הסובלים מדיכאון חמור חייבים להשתמש ב®Alpha-Stim יומית גם כן.

ש: מה קורה במצב שאני מקבל את התוצאות הטובות ביותר כאשר אני משתמש ב®Alpha-Stim שלי למשך שעה אחת, יותר מפעם אחת ביום או בלילה כאשר אני הולך לישון. האם אני משתמש בו יותר מדי?

ת: אם כך אתה מקבל את התוצאות הטובות ביותר שלך, מצאת את המפתח לאופן השימוש ב®Alpha-Stim לטיפול במצבך. זכור שהפרוצדורה סבירה להשתנות במשך הזמן מכיוון שאתה ממשיך להשתפר, ואתה עשוי למצוא את עצמך משתמש במכשיר רק למשך עשר או עשרים דקות – פעמיים או שלושה בשבוע, על מנת להישאר ברמת תפקוד השיא שלך.

ש: כאשר אני משתמש באטבי האוזניים, אני לפעמים מקבל סחרחורת קלה . אני לא אוהב את ההרגשה הזאת. האם זה הכרחי להרגיש כך על מנת לקבל תועלת מהטיפול?

ת: אינך חייב להרגיש רגשות לא נעימים על מנת לקבל את התועלת מהטיפול של ה-®Alpha-Stim CES. כאשר אתה שם לראשונה את אטבי אוזניים, תוודא שהרמה הנוכחית מכוונת ל-"0", ולאחר מכן העלה את הרמה בהדרגתיות עד שאתה מתחיל להרגיש מעט סחרחר . בשלב זה, הורד את מד הזרם מטה עד שהסחרחורת נעלמת, והמשך לטפל בעצמך ברמה הזאת. אם אתה מרגיש סחרחר שוב, הורד את מד הזרם שוב, אבל לעולם לא מתחת ל-"1". עם טכנולוגית המיקרו-זרם של ה-®Alpha-Stim, יותר הוא לא בהכרח טוב יותר. אולם, ככל שנמוך יותר הזרם, כך הטיפול יתארך. באופן כללי, אם הזרם מכוון לפחות מרמה "2", הטיפול יארך יותר מעשרים דקות. חלק מהאנשים יצטרכו שעה או יותר, במיוחד במספר הטיפולים הראשונים.


ש: בזמן ששמעתי עליכם וראיתי אנשים מקבלים השפעה מיידית מהטיפול, אני תמיד מרגיש טוב יותר ביום שלאחר השימוש ב®Alpha-Stim ו/או אני צריך להשתמש בו למשך כמה שעות כל פעם. אני לא מתלונן, בגלל שזה עובד טוב עבור החרדה שלי, אבל מדוע אני לא מקבל השפעה מיידית?

ת: בעוד שזה נכון שרוב האנשים מקבלים השפעה מיידית, בכמה מקרים נדירים לאשים יש השפעה מאוחרת, כמו במקרה שלך. ברוב המקרים שבו אנשים מקבלים השפעה מאוחרת, יש להם בעיה גם עם תרופות מרשם. בכל המקרים האלו, מצאנו דבר אחד במשותף. לאדם שיש השפעה מאוחרת מהטיפול ב®Alpha-Stim יש גם השפעה מאוחרת מסם מרדים. בדרך כלל, כאשר אתה מקבל הזרקות של סם מרדים מרופא השיניים שלך, אתה חסר תחושה במידה מספקת בכדי שרופא השיניים יתחיל את הפרוצדורה הדנטאלית לאחר כמה דקות. עבור חלק מהאנשים, זה יכול לקחת חצי שעה או יותר. בדרך כלל רופא השיניים יעשה מזה עניין בגלל שזה נדיר. אם יש לך תגובה מאוחרת לסם מרדים, ככל הנראה תהיה לך תגובה מאוחרת ל®Alpha-Stim. אתה תיאלץ גם להשתמש בו זמן רב יותר.

ש: כתוב במדריך למשתמש ששימוש ב®Alpha-Stim בשלוש שעות שלפני זמן השינה עשוי להפריע לשינה. חברה שלי משתמשת ב®Alpha-Stim שלה כאשר היא הולכת לישון בלילה. היא אומרת שזה עוזר לה לישון טוב יותר, והיא שמה אותו שוב אם היא מתעוררת מוקדם מדי בבוקר מכיוון שהוא עוזר לה לחזור לישון.

ת: ®Alpha-Stim מרגיע את הגוף שלך וממקד את המחשבה שלך. אם אתה הולך לישון וחושב על בעיה, המיקוד המנטאלי יכול למעשה להשאיר אותך ער. זה מדוע אנחנו לא ממליצים להשתמש בו בדיוק לפני השינה. אולם, חלק מהאנשים יכולים להירדם כאשר המכשיר עליהם. זה כמו קפאין, חלק מהאנשים יכולים לשתות קפה, תה, או משקאות קלים לפני השינה, בעוד שעל אחרים נגזר להישאר ערים כל הלילה אם הם לוקחים לגימת קפאין באחר הצהריים. אם ®Alpha-Stim לא משאיר אותך ער, זה בסדר להשתמש בו לפני השינה.

ש: אם אני משתמש ב®Alpha-Stim שלי יותר מעשרים דקות, פעמיים בשבוע, הכאב שלי (או תסמיני הלחץ) יחזרו.

ת: טוב. אז מצאת את הדרך הטובה ביותר להשתמש ב®Alpha-Stim לטיפול בעצמך. הרבה אנשים מצאו שהפסקה כלשהיא בין הטיפולים מביאה לתוצאות טובה יותר. זה מדוע אנו ממליצים להשתמש בו לסירוגין בכל יום שני, על בסיס תמיכה.

ש: האם אני צריך להשתמש באטבי האוזניים גם אם הכאב הוא ברגליים שלי או בחלקים אחרים של הגוף?

ת: אטבי האוזניים משומשים ליישום הCES (אלקטרותרפיה באמצעות גירוי גולגולתי), במקרים של חרדה, לחץ, דיכאון ונדודי שינה (אינסומניה). בכל אופן, חרדה, לחץ, דיכאון ונדודי שינה (אינסומניה) ניכרים באופן טיפוסי אצל אנשים הסובלים מכאב, במיוחד בתסמונות כאב כרוני. כאשר גורם הכאב עלול להיות במקור בגפיים כמו הרגל או הזרוע שלך, הכאב נתפס במוח. כאב הוא מערכת עצבים מרכזית מורכבת וטיפול האתר (כמו הזרוע או הרגל) לבדם רק מתייחס לחצי מהבעיה, ומפספס את החצי החשוב ביותר. כך שבמקרים כאלו, מלבד השימוש באלקטרודות שנדבקות-עצמית או בגששים, ניצול יישום הCES בעזרת תופסני האוזן מומלץ גם כן.

ש: האם אני משתמש באטבי האוזניים לפני או אחרי שאני מטפל בכאב שלי?

ת: אנו ממליצים שימוש ביישום הCES עם אטבי האוזניים לאחר טיפול באמצעות הגששים או באלקטרודות נצמדות מעצמן (עם הפרוטוקול מעשי לטיפול בכאב). יישום ה-CES נמצא כיעיל כל כך עד למצב שהוא עלול להפחית או לחסל את הכאב לפני השלמת פרוטוקול הכאב. זה מקשה לוודא האם אתה מטפל באזור הנכון (אשר יכול להיות שימושי בקביעת פיסיולוגיה יותר מדויקת של הבעיה שגורמת לכאב).

ש: לאחר הטיפול בכאב הגב שלי, אני לפעמים מרגיש נוקשה. מה אני יכול לעשות בנוגע לזה?

ת: אתה לא צריך לעשות דבר. הנוקשות תישאר, ואנחנו בטוחים שאתה מעדיף אותה על כאב. נוקשות היא מילת קסמים שמשמעותה "עצור" את טיפול ה-®Alpha-Stim לאותו יום. הנוקשות תיעלם בקרוב.

ש: שמעתי שזה רעיון טוב לטפל בצלקות הניתוח שלי. איך אני יכול לעשות זאת?

ת: כאשר משתמשים ב-®Alpha-Stim לטיפול בכאב, טיפול הצלקות הוא לפעמים הכרחי על מנת שתקבל תוצאה טובה. צלקות עשויות להצטרך להיות מטופלות עקב הטבע המאוד עמיד שלהם שגורם למחסומים חשמליים מתונים. הסינים ידעו עובדה זאת לפני אלפי שנים והכלילו אותה בדיקור הסיני בתור חוק עיקרי. רופאים גרמנים גילו זאת לפני חמישים שנה וקוראים לזה תרפיה עצבית והיא כעת מלומדת בארה"ב. בכדי להשתמש ב-®Alpha-Stim על מנת לטפל בצלקות שלך, מקם את האלקטרודות נצמדות מעצמן על כל קצה של הצלקת וטפל בה בערך ב-300 מיקרו-אמפרים ב0.5- הרץ למשך לפחות עשר דקות לכל צלקת ולפחות ארבעה ימים ברצף. אתה עלול להרגיש פרץ אנרגיה לאחר שאתה מטפל בצלקות שלך. זה עשוי גם להגביר את הכאב שלך, מכיוון ששבירת הביו-נגדים תעורר את כל הגוף שלך, כולל את הכאב שלך. טיפול הכאב שלך עם פרוטוקול מעשי לריפוי אלקטרו-רפואי בכאב הסטנדרטי של ה-®Alpha-Stim ישככו את הכאב שלך לאחר טיפול בצלקות.

ש: האם זה נורמאלי שהאוזניים שלי יהפכו לאדומות לאחר שהשתמשתי באטבי האוזניים?

ת: כל גירוי חשמלי יכול לגרום לגירוי העור והוא בדרך כלל עמום ומוגבל. זה יותר נפוץ אצל אנשים בעל עור לבן או כאלו עם עור רגיש. אם הבעיה ממשיכה, התייעץ עם הרופא שלך או נסה שיטת יישום חלופית כמו השמת אלקטרודות הכסף נצמדות מעצמן לחלק הפטמתי (אותו ניתן להרגיש מאחורי האוזניים), או אפילו לכתפיים. הגירוי יכול להרחיב את המערכת הנימית באזור, מה שיהפוך את העור לאדום.

ש: כמה זמן מחזיקות מעמד האלקטרודות? שלי אינן דביקות יותר. האם אני יכול להדביק אותן לגוף שלי?

ת: EPI, היצרנית של ®Alpha-Stim, הרחיקה לכת על מנת לחקור ולרכוש את האלקטרודות הטובות ביותר לשימוש בטכנולוגית ה-®Alpha-Stim. אנחנו מודאגים בעיקר לתועלתיות וכך גם אתה צריך להיות. הג`ל הדביק על האלקטרודות הוא האמצעי המוליך שמאבטח מגע תקין והפצה של האות החשמלי לגוף. ישנם משתנים רבים שגורמים לג`ל זה לאבד את האפקטיביות שלו כולל לחות, כמות שיער או זיעה על העור, וניקיון האזור שבו הוא הושם. כאשר הג`ל מתחיל לאבד את יכולות להידבק בצורה תקינה לעור, זה הזמן לרכוש אלקטרודות חדשות. ניסיון להאריך את חיי האלקטרודות על ידי הדבקתן לגוף עשוי להזמין תוצאות מוגבלות או שליליות. תמיד השתמש באלקטרודות חדשות המושמות למשטח עור נקי, יבש, ורק באלקטרודות כסף של המותג AS-Trode™ המעוצבות לשימוש עם ה-®Alpha-Stim, הזמינות בחנות און ליין שלנו.

ש: האם ה-®Alpha-Stim יכול להיות משומש יחד עם התרופות שהרופא שלי רשם? האם זה יכול לעזור להפחית את הצורך שלי בתרופות?

ת: למרות שה-®Alpha-Stim הוא בטוח ויעיל לשימוש לטיפול התסמינים שהוגדרו לו, זהירות צריכה להתבצע כאשר משתמשים ביישום ה-CES עם סוגים מסוימים של תרופות, כמו תרופה ללחץ דם גבוה. בעוד שה-CES מרגיע אותך, הוא מוריד את לחץ הדם שלך. אם תרופה לאחר מכן נכנסת ומנמיכה אותו עוד יותר, הוא יכול להיות נמוך מדי. קל להסדיר את השימוש ב®Alpha-Stim, אבל אין זה כך עם תרופות. כמו כן, אם אתה מנסה להיפטר מתרופות שאתה מרגיש שהן עשויות להיות מזיקות לבריאותך, חשוב שתעשה זאת תחת השגחה של רופא. ישנן תרופות רבות שלא ניתן פשוט להפסיק אלא חייבות להיפסק בהדרגתיות.
ה-®Alpha-Stim יכול לעזור להשיג זאת והוא שיטה בטוחה ויעילה, אבל שוב, צריך להיזהר ולערב את הרופא שלך בתהליך.

ש: האם אני אמור לשים את רפידות לאלקטרודות על אלו שכבר מחוברות לאטבי אוזניים חדשים או לחיישנים חדשים?

ת: לא. אתה חייב להסיר רפידות ישנות ותמיד לנקות את המשטח של מגעי המתכת של אטבי האוזניים או החיישנים לפני שאתה שם רפידות אלקטרודות חדשות.


ש: מה גורם לטעם המתכתי בפה שלי או לאורות המהבהבים כאשר אני משתמש ביישום הCES- או מטפל על או ליד הראש?

ת: קירוב לעצבים ששולטים בטעם או בעצב האופטי (במקרה של אורות מהבהבים) יכול לגרות עצבים אלו מה שיגרום לטעם המתכתי או לאפקט הסטרובוסקופי. זהו לא עניין לדאגה והוא נורמאלי אצל מטופלים רבים. האורות המהבהבים ייעלמו כאשר הגירוי ייפסק. אם הטעם המתכתי נמשך, שטוף את הפה שלך עם מים והוא ייעלם.

ש: האם אפשר להשתמש בחיישנים על הראש?

ת:  כן. ה-®Alpha-Stim בטוח מספיק לשימוש בכל מקום בכל צורה. רופאי שיניים משתמשים בטכנולוגיה של ®Alpha-Stim באופן שגרתי, לא רק בתור נוגד חרדה, אלא גם על מנת לפקח על כאב של הפה, כאב המפרק הטמפורומנדיבולרי, וכאב שלאחר הניתוח באמצעות חיישנים או אלקטרודות על הראש. כמובן שמומלץ להיזהר באזור העיניים וטיפול באזור העיניים יכול לגרום לראות את הזרם בצורה של אורות מהבהבים מכיוון שהעצב האופטי ממיר את האות לאור. כמו כן, טיפול סביב הפה יכול לגרום לטעם מתכתיי מסתימות דנטאליות, אבל זה נעלם עם לגימה אחת של מים.

ש: האם אתה יכול להשתמש באטבי אוזניים או חיישנים או אלקטרודות באותו הזמן?

ת:  כן, אבל אנחנו בדרך כלל מייעצים כנגד זה. תמיד הכי טוב להעריך את הכאב במהלך כל טיפול עם החיישנים או האלקטרודות. מכיוון שCES- יכול להפחית או לחסל כאב לבד, זה עלול להיות בלתי אפשרי לקבוע אם טיפול פריפרי הולם הושלם אם CES נעשה בו זמנית או קדם לשימוש בחיישנים או באלקטרודות. במקרה של כאב חד או חמור, בכל אופן, זה לפעמים הכי טוב להשאיר את האלקטרודות נצמדות מעצמן במקומן למשך תקופה ארוכה, אפילו סביב השעון, בזרם נמוך של 100 מיקרו-אמפרים ולהוסיף את ה-CES פעם או פעמיים ביום.

ש: האם ®Alpha-Stim יעזור לי באימוני הספורט שלי?

ת: קבוצות ספורט מקצועיות רבות, כמו כן גם מכללות ואוניברסיטאות רבות בארה"ב ובמדינות אחרות משתמשות ב®Alpha-Stim גם על מנת להגביר ולהגדיל את יכולתן של ההטבות שנשאבות מתוכנית האימון שלהן, ולטפל בכאבים, נקעים, לחצים, וחוסר-איזון בשרירים שעולים במהלך אימון, תרגול או הופעה. אתלטים מקצועיים גם משתמשים בפונקצית הCES- (עם אטבי האוזניים) לעזור למקד את המחשבה שלהם לתחרות.

ש: האם אתה יכול להשתמש ב®Alpha-Stim עם טיפול מגנטים?

ת: לא. שדות מגנטים וחשמליים מפריעים אחד לשני כך שמגנטים יכולים לשנות את צורת הגל של ה-®Alpha-Stim, מה שיעשה אותה לא יעילה.

ש: האם לערוץ 2 יש הגדרה של 100 הרץ ב-®Alpha-Stim 100?

ת:  כן. העברת וסת התדר של ערוץ אחד ל-100 ווסת התדר של ערוץ 2 להגדרה של ערוץ 1 יגרום לכך שערוץ 2 יהיה מכוון לכל תדר שיהיה מכוון בערוץ 1.

ש: איזה אוכל עליי לאכול על מנת לקבל את כל הדברים שנדרשים לתיקון גוף או נוירוטרנסמיטרים?

ת:  איש הרפואה שלך הוא המקור המקומי הטוב ביותר שלך למידע בנוגע לצרכי התזונה שלך ואיך למצוא אותו הכי טוב. אתה עלול גם לקבל מידע יעיל מחנות מזון בריאות מקומית. בכללי, אתה צריך לאכול טבעי, עדיף אוכל אורגני שלם, לפחות 40 אחוז פירות גולמיים וירקות. בכדי לייעל את העיכול, אל תערבב פרוטאינים עם פחמימות, תאכל פרי לבד חצי שעה עד שעה לפני, או שעתיים לאחר מאכלים אחרים, והימנע מסוכר לבן וקמח לבן. אתה צריך גם להימנע ממתיקים מלאכותיים, במיוחד אם אתה סובל מכאבי ראש.

ש: האם כדאי לי לקחת תוספי תזונה וויטמינים כאשר אני משתמש ב®Alpha-Stim?

ת: ה-®Alpha-Stim, כאשר משומש על הגוף שלך לשיכוך או שליטה בכאב, עושה זאת בעיקר באמצעות התחלת תהליך התיקון של הרקמות הפגועות. הוא עושה זאת באמצעות, בקרב דברים אחרים, הגברת שינוע החומצה האמינית וסינתזת הפרוטאין באזור. הוא לא יכול לעשות זאת אם החומצות האמיניות הדרושות לא נמצאות בזרם הדם כאשר אתה משתמש ב®Alpha-Stim שלך. בדומה, כאשר SCS®Alpha-Stim משומש, הוא ישפיע על איזון נוירוטרנסמיטרים שלך על ידי גירוי המוח על מנת לייצר יותר מאלו שאין לך מספיק מהם, עד שהרמה שלהם גדלה למידה שהם ונוירוטרנסמיטרים אחרים יכולים בצורה הדדית לשלוט בייצור של השני. ®Alpha-Stim לא יכול לעזור למוח שלך לייצר נוירוטרנסמיטרים אם מחסומי הבנייה עבורם לא נמצאים בזרם הדם. כך שזה מאוד חשוב לאכול דיאטה מאוזנת בזמן השימוש ב-®Alpha-Stim וזה כולל את החומצות האמיניות העיקריות, וויטמינים ומינרלים. אנחנו מאינים שכמעט כולם יכולים להרוויח מתוספי תזונה. אתה גם צריך לשתות הרבה מים מכיוון שהם נדרשים להולכה חשמלית בגוף שלך.

תוצאות משימוש בטכנולוגית ה-®Alpha-Stim

ש: אחרי כמה זמן אוכל לראות תוצאות בטיפול ב...
 
כאב?

ת:  בדרך כלל במהלך הטיפול הראשון. אבל לטיפולים יש השפעה מצטברת

חרדה ולחץ?

ת:  בדרך כלל במהלך הטיפול הראשון.

נדודי שינה (אינסומניה)?

ת:  שיפור נראה בדרך כלל לאחר שבוע או שבועיים.

דיכאון?

ת:  זהו מצב שלוקח זמן רב יותר לטפל. לרוב לוקח שלושה שבועות או יותר לראות שינוי מהותי בדיכאון.


ש: איזה אחוז מהאנשים מקבלים הקלה מחרדה, נדודי שינה (אינסומניה), דיכאון או כאב?

ת:  בערך 9 מכל 10 אנשים מקבלים תוצאות משמעותיות (93% בהתבסס על נתוני הסקר). אבל אולי המרשימות יותר, הן התוצאות שקיבלו יותר מ90% מהאנשים, גודל ההשפעה, הידוע גם כשיפור באחוזים הוא גדול למדי. רוב האנשים ירגישו את התסמינים שלהם נעלמים לפחות ב50% לאחר שלושה שבועות שימוש. רוב מטופלי הכאב והחרדה ירגישו הקלה עוד מהטיפול הראשון שלהם.

ש: כמה זמן נמשכות ההשפעות המועילות?

ת:  ההשפעות נמשכות לאורך זמן רב והן מצטברות. 16 מחקרים אורכיים הציגו השפעות מועילות לטווח ארוך. אולם בחלק מהמקרים, תלוי בבעיה המטופלת, ®Alpha-Stim עשוי לדרוש שימוש לטווח ארוך או על בסיס לא מוגדר על מנת להתמודד עם הבעיה.

ש: האם זה יכול לעזור לי להרגיש את רגליי חסרות-התחושה שוב?

ת:  כאב הוא יתר רגישות, חוסר תחושה הוא תחושה מופחתת ותחושה מדומה היא תחושה משתנה. שלושת אלו מטופלות היטב באופן שווה עם טכנולוגית ה-®Alpha-Stim. זאת עובדה שעבור חלק מהאנשים, חוסר תחושה יכול למעשה לנטרל יותר מכאב.


ש: יש לי חבר שרוצה להפסיק עם התרופות נגד דיכאון שלו. האם ®Alpha-Stim יעזור לזה?

ת:  ®Alpha-Stim יהווה עזרה גדולה לזה, אבל הוא צריך להפסיק עם התרופות שלו תחת השגחה רפואית. חלק מהרופאים אשר מפסיקים תרופות אלו למטופלים מאושפזים יפסיקו אותם במהרה, לפעמים אפילו מיידית, בעוד שהם משתמשם ב®Alpha-Stim למשך שעה או יותר ביום. זה יהיה מסוכן לרוב האנשים אשר לא היו תחת השגחה רפואית קבועה. רופאים בדרך כלל מעודדים מטופלי-חוץ להפסיק את התרופות שלהם בהדרגתיות, להפחית אותם לכמויות קטנות כל ארבעה או חמישה ימים להשתמש ב-®Alpha-Stim יומית במהלך תהליך זה. הפסקה יכולה לקחת שבועות או אפילו חודשים כאשר מתבצע בדרך זאת, אבל זה יותר בטוח והמטופלים בסופו של דבר יגיעו לשם בטווח הרחוק, שזה מה שהם רצו לעשות מלכתחילה.

שאלות אחרות בנוגע לטכנולוגית ה-®Alpha-Stim

ש: מדוע אנחנו לא יכולים להשתמש בסוללות נטענות עם מכשיר ה-®Alpha-Stim שלי?

ת:  סוללות נטענות לא מפרקות את מטענן בצורה שווה. צורת הגל שמופקת על ידי הטכנולוגיה של ה-®Alpha-Stim היא מאוד מדויקת וספק כוח לא יציב יכול לשנות את השפעתה על התוצאות.
בגלל שהוא בדרך כלל לא משומש לתקופות זמן ארוכות, עלות הסוללות היא נמוכה בכל מקרה, כך שזה תמיד הכי טוב להשתמש בסוללות אלקליות איכותיות.

 
ש: שמעתי על שיטות אחרות של טיפול בגרייה מוחית. האם הטכנולוגיה של אלפא-סטים דומה?
 
ת: כרגע ישנן מספר שיטות אלקטרו-תרפיה זמינות אשר מטפלות בהפרעות פסיכולוגיות ופסיכיאטריות באמצעות גרייה מוחית כולל השיטות הבאות: 
 
      ·         - Transcranial Magnetic Stimulation - TMS  טיפול בגרייה מגנטית למוח

·         - Vagus Nerve Stimulation - VNS  טיפול בגרייה של עצב התועה (ואגוס)

·         - Deep Brain Stimulation - DBS  גרייה מוחית כירורגית עמוקה

·      - Electroconvulsive Therapy - ECT טיפול בנזעי חשמל

 

בניגוד לשיטות אחרות של גרייה מוחית, טכנולוגית ה-CES של האלפא-סטים הינה הרבה יותר בטוחה והעלותה הרבה יותר נמוכה, מכיוון שהיא משתמשת בזרמים מאוד חלשים ובתדירות נמוכה (שלעיתים קרובות נמצאים מתחת לסף התחושתי אצל רוב המטופלים) והיא איננה דורשת פרוצדורת ניתוח.

יתר על כן שכיחות נמוכה של תופעות לוואי והיעילות של טיפול ב-CES הופכים אותה לאלטרנטיבה יותר מעשית עבור הטיפול בדיכאון, חרדה, מתח ונדודי שינה.

לקבלת מידע נוסף אודות טיפולים אלטרנטיבים אנא בקרו בדף טיפול באמצעות  גרייה מוחית   או תשאלו אותנו באמצעות דף יצירת קשר.


ש: חברי הטוב ביותר שם את ה Alpha-Stim®- שלו על הכלב שלו, אשר מאוד לחוץ. האם ®Alpha-Stim מותאם לכלבים?

 ת: חלק מהוטרינרים אכן משתמשים ורושמים ®Alpha-Stim לשימוש של בעלי חיים, במיוחד סוסים, כלבים וחתולים. בקש מחברך להתייעץ עם הוטרינר של הכלב שלו.

אנו נשמח לענות על כל שאלות נוספות מכיוון שזוהי מטרתנו לעזור לכם לקבל את הרווח המירבי מטיפול ה- Alpha-Stim® שלכם.

אתם יכולים ליצור איתנו קשר בטלפון מספר 1-700-70-00-70, לשלוח לנו דוא"ל אל: info@alpha-med.co.il או פשוט לשלוח לנו את השאלה או התגובה שלכם באמצעות עמוד יצירת קשר.

חזור לראש העמוד
 |  דף הבית |  חנות  |  מרפאות  |  מטפלים  |  אודותינו  |  המלצות לקוחות  |  שאלות נפוצות  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
 |  מוצרים  |  ALPHA-STIM® 100  |  ALPHA-STIM® PPM  |  ALPHA-STIM® SCS  |  טיפול בדיכאון  |  טיפול בחרדה  |  טיפול בהפרעות שינה  |  טיפול בכאבים  |  פרוטוקול מעשי  |  טיפול בהתמכרות  | 
אלפא מד-טיפול בדיכאון, טיפול בחרדה, טיפול בהפרעות שינה, טיפול בכאבים ללא תרופות, תופעות לוואי או התמכרות- www.alpha-med.co.il © כל הזכויות שמורות
Alpha-Med כתובת למשלוח דואר: זלמן שז''ר 16 נתניה, 42493 כתובת המשרד: שד' גיבורי ישראל 5 א', א.ת. פולג, נתניה טלפון: 1-700-70-00-70 פקס: 057-7943701 052-5677240
תכני אתר זה מיועדים למתן מידע בלבד, ואינם מהווים ייעוץ רפואי, חוות דעת מקצועית, תחליף לייעוץ על ידי מומחה, או תחליף לכל מידע המופיע על גבי תווית, אריזה, או עלון מידע לצרכן של כל מוצר.
לתשומת לבכם, יש להיוועץ עם רופא לפני כל שינוי בנטילת טיפול תרופתי. ט.ל.ח
לצפייה בתקנון האתר»
  Bookmark and Share
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל